top of page

Замовити ролети день-ніч

Ролети день - ніч
Замовити ролети день-ніч

Рулонні штори "Зебра" день-ніч порівняно недавно з'явилися і значно відрізняються від звичних рулонних штор та інших видів сонцезахисту. Основна особливість штор Зебра або штор День ніч - це можливість регулювати ступінь проникнення світла. Конструктивно рулонні штори "день-ніч" є подвійним полотном тканого матеріалу.

Ролети день - ніч
Ролети день - ніч

На тканині чергуються прозорі та напівпрозорі горизонтальні смуги. Під час підйому штори, потягнувши за ланцюг, зовнішній шар тканини зміщується щодо внутрішнього. Сітчасті смуги, що пропускають світло, перехльостуються з щільними смугами на полотні. Тим самим змінюється інтенсивність освітлення та пропускання світла.

Ролети день - ніч
Ролети день - ніч

Так само як і звичайні світлофільтри для вікон "Зебра" день-ніч може бути відкритого та касетного (закритого) типу. У відкритому варіанті механізм та рулончик тканини залишається на увазі. У касетному (закритому) механізм захований в алюмінієвий захисний короб. Збоку касетних штор проходять спеціальні напрямні, що перешкоджають провисанню тканини. Такі вироби встановлюються на раму вікна. Відкриті, вільновислі рольштори "день ніч" встановлюються як на стулки вікон, так і на віконний отвір єдиним полотном.

Купити Ролети день - ніч
Ролети день - ніч

Залежно від ширини та висоти вироби виготовляються на валах різного діаметру. На більшість механізмів опціонально встановлюється як провідний, так і бездротовий акумуляторний електропривод, керування здійснюється за допомогою пульта. 

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Розрахувати вартість
Ролет день - ніч

Ролети день - ніч
Ролети день - ніч

Рулонні штори, що вільно висять, «Зебра» комплектуються карнизом і універсальним кріпленням. Виріб встановлюється на стіну, стелю або укіс, що кріпиться на саморізи через монтажний профіль. Касетні рольштори "день-ніч" з коробом та бічними напрямними монтуються на раму без свердління пластику, за допомогою двостороннього скотчу на спіненій основі. Рулонні штори "Смол день-ніч", призначені для монтажу на стулки вікна, можуть також встановлюватися без свердління рами на спеціальні накидні кронштейни.

Ролети день - ніч
Купити Ролети день - ніч

У рол шторах «Зебра» використовується спеціальний матеріал з поліефіру та поліестеру, який має антистатичні властивості. Тканина довговічна, не тьмяніє на сонці і не збирає пилюку. Простота у догляді — зазвичай досить сухого чищення. У разі сильного забруднення протирається вологою губкою чи серветкою. Тканини для рулонних штор «Зебра» бувають різної щільності: тонкі напівпрозорі, напівзатемнюючі – середньої щільності та затемнюючі тканини «блекаут» (англ. «blackout» – темрява, затемнення). Нижче представлені нові тканини для рулонних штор Зебра день ніч, повний каталог наш фахівець привезе на замір.

Ролети день - ніч
Ролети день-ніч ціна

Галерея робіт

bottom of page