top of page

Ролети на вантажне авто

Автомобільні рольставні є особливим механізмом, який дозволяє закрити будки на машинах. Такі конструкції є досить поширеними, їх часто можна побачити на вулицях міста. Рольставні виглядають як ролети для звичайних вікон, які вже звичні. Вони надійно забезпечують захист від злому та сторонніх очей.

Але рольставні для автомобіля з'явилися нещодавно, вони встановлюються на будь-які вантажні машини, незалежно від їх розміру. Сьогодні такі конструкції досить поширені, ними укомплектовано багато автомобілів. Це сучасний та досить зручний засіб для автомобільної будки. Воно дозволить забезпечити безпеку вантажу, що знаходиться всередині.

Дані пристрої виконують важливе та відповідальне завдання – вони закривають вантаж, що запобігатиме випаданню його на проїжджу частину під час руху, крім того, вони гарантовано захистять вантажний відсік від проникнення в нього зловмисників. Рольставні повністю закривають вантажну будку, тому ви можете не перейматися втратою будь-якої частини вантажу, що знаходиться всередині машини.

Зламати цю систему захисту непросто, на це у зловмисника піде багато часу та сил. Здійснити злам непомітно не вийде, оскільки сучасні системи та замки безпеки гарантують надійність. Відкрити такий замок можна тільки за допомогою рідного ключа, деякі відмички сучасного типу можуть з ним впоратися, але на це потрібно багато часу. У процесі злому злочинець обов'язково приверне увагу людей, тому рівень безпеки, що забезпечується рольставнями, дуже високий.

Для забезпечення ще більшої безпеки ви можете встановити на рольставні додаткові протизламні засувки. Вони непомітні на перший погляд, тому про їхнє існування зловмисник не дізнається, доки не впорається з основним замком ролетів. Так як такі засувки та замки дуже маленькі та непривабливі, знайти їх буде непросто, а зламати ще складніше. Сучасні системи безпеки допоможуть вам захистити свій вантажний автомобіль від будь-яких спроб проникнення та злому. Це надійна та ефективна система захисту, яка дає 100% результат.

Галерея робіт

bottom of page