Замовити захисні ролети, рольставні
Захисні ролети – популярний виріб, створений для комфорту та безпеки приміщень. Секційне полотно встановлюється у віконних та дверних отворах, а також використовуються для поділу приміщень, кімнат. Незалежно від місця монтажу, ролети легко відкриваються та закриваються вручну або з використанням автоматики з дистанційним керуванням.
У нас можна замовити таку продукцію
Клікніть на фото, або назву та ознайомтеся детальніше з видом послуг, робіт, що Вас цікавлять.
Прорахувати за Вашими розмірами або замовити замір можна через електронну форму, тут.
Як вибрати рольставні на вікна
Насамперед необхідно визначитися з розміром рольставни, які потрібно встановити. Досить міцною вважається установка всередині віконного отвору, проте короб займе частину вікна. Профіль, з якого виготовлять ролети, буває економ, посилений і для ролетних воріт.
При виборі керування варто орієнтуватися на масу полотна. Пружинно-інерційний механізм підходить для конструкцій вагою від 6 до 60 кілограм, стрічковий – до 15, шнуровий – до 20, карданний – до 30 та кордовий – до 80. Електроприводи бувають з дистанційним та ручним керуванням.
Варто звернути увагу на запірні пристрої. Від вибраного варіанта залежить зручність користування. При покупці внутрішніх ролет на вікна в квартирі з клямками, потрібно враховувати, що спочатку буде необхідність відкрити вікно. У той же час, засувки використовуються в конструкціях з механічним управлінням. Третій вид пристроїв більш зручний - в нижню частину рольставни вбудовують замочок з ключем.
Потрібно визначити, що у конструкції для вас у пріоритеті: її легкість чи рівень захисту від злому. Для дому та офісу краще вибрати пластикові ролети, які не дозволять світлу та шуму проникати у приміщення. У будівлю з підвищеним рівнем безпеки та гаражі підійдуть броньовані та сталеві рольставні.
Конструкції бувають як традиційних прямокутних форм, а й асиметричними. Це дозволяє встановлювати їх на арочні, трапецієподібні та трикутні вікна та дахи. Наприклад, у зимових садах або як перегородка. Також велика перевага рольставни - невибагливість у догляді та довговічність.
Алюмінієві ролети – це сучасний спосіб підвищити рівень безпеки приміщення, забезпечити енергозбереження і шумоізоляцію, створити індивідуальний дизайн.
Конструкція рольставнів
Конструкція рольставен: 1 - захисний короб; 2 - бічні кришки; 3 - восьмигранний вал; 4 - напрямні шини; 5 - система управління; 6 - ролетні профілі; 7 - кінцевий профіль
Основним елементом захисних ролет є ламелі спеціальної форми, з яких формується полотно. Тут найважливіший критерій — геометрії профілю та міцність матеріалу, необхідних для вільного руху шарнірних замків, які дозволяють полотну згортатися.
Найкращими показниками характеризуються алюмінієві ламелі екструзійного типу: у них не формується місцевих напруг, на відміну від виготовлених методом прокатки, а досить велика товщина забезпечує вигідне співвідношення ваги та міцності.
Від інших систем захисні ролети відрізняються тим, що при їх виготовленні використовується алюмінієвий або сталевий профіль збільшеної товщини, а всередині ламелі додатково укріплені ребрами жорсткості. Завдяки цьому конструкція здатна витримувати великі механічні навантаження, а також відрізняється підвищеною вітростійкістю. Останнє робить захисні ролети хорошим вибором для встановлення на будівлі, розташовані в місцях з частими та сильними вітрами.
Тип ролетного профілю
Існує кілька типів ролетних профілів: PD, AR, AER та AEG. Кожен вид має високий вітрозахист, можливість прихованої та зовнішньої установки короба та лакофарбове покриття, стійке до стирання та впливу УФ променів.
PD/39(N)
Висота профіля 39 мм, товщина 8,5 мм. Виготовлений із високоякісного алюмінію. Відмінне рішення для бюджетних рольставнів.
AR/39(N)
Висота профіля 39 мм, товщина 8,5 мм. Виготовлений із високоякісного алюмінію. Відмінне рішення для бюджетних рольставнів.
AER/44(S)
Висота профіля 44 мм, товщина 9 мм. Виготовлений із високоякісного алюмінію, екструдований профіль. Висока стійкість до злому. Профіль має низьку теплоізоляцію та шумоізоляцію
AEG-56
Висота профіля 56 мм, товщина 13,5 мм. Штампований, алюмінієвий, екструдований профіль рольставні. Для прорізів середніх розмірів, що забезпечує постійний візуальний доступ до приміщення, яке обгороджене.
PD/45(N)
Висота профіля 45 мм, товщина 8,5 мм. Виготовлений із високоякісного алюмінію, пінне заповнення. Рекомендується встановлювати на прорізи маленьких і середніх розмірів для запобігання «парусності» полотна в закритому стані.
AR/45(N)
Висота профіля 45 мм, товщина 8,5 мм. Виготовлений із високоякісного алюмінію роликової прокатки, пінне заповнення. Рекомендується встановлювати на прорізи маленьких і середніх розмірів для запобігання «парусності» полотна в закритому стані
AER/55(S)
Висота профіля 55 мм, товщина 13,5 мм. Виготовлений із високоякісного алюмінію, екструдований профіль. Профіль призначений саме для захисту і не має теплоізоляційних або шумоізоляційних якостей.
AEG-84
Висота профіля 84 мм, товщина 19 мм. Штампований, алюмінієвий, екструдований профіль рольставні. Для прорізів великих розмірів, що забезпечує постійний візуальний доступ до обгородженого приміщення.
PD/55mN
Висота профіля 55 мм, товщина 11 мм. Виготовлений із високоякісного алюмінію, пінне заповнення. Встановлюється на прорізи середніх розмірів. Полотно чудово справляється із сильними вітрами.
AR/55(N)
Висота профіля 55 мм, товщина 14 мм. Виготовлений із високоякісного алюмінію роликової прокатки, пінне заповнення. Призначений для установки на отвори середніх та великих розмірів
Розрахувати вартість за вашими розмірами
Типи монтажу
Наша компанія пропонує захисні ролети для встановлення на вікна в конфігураціях під накладний або вбудований (прихований) монтаж. Доступні десятки кольорів з можливістю комбінування різних колірних поєднань в одній ролетній системі. Монтуємо рольставні як з ручним, так і з автоматизованим управлінням.
Накладний монтаж, короб назовні
Накладний монтаж, короб всередину
Вбудований монтаж, короб назовні
Вбудований монтаж, короб усередину
Існує кілька різних видів монтажу захисних ролет. Кожен з них виконує як захисну функцію так і декоративну. Наприклад, якщо ви хочете встановити рольставні на вже готове вікно - ваш варіант накладний монтаж. Якщо ж будівля тільки будується, краще зробити вбудований монтаж, де отвір буде виконаний спеціально під захисні ролети.
Види управління
Ролетні системи набирають все більшої популярності за рахунок своїх особливостей. Визначившись з типом монтажу та профілем, що використовується, варто прийняти рішення з управління конструкцією. Існує два варіанти управління: механічний (ручний) та автоматичний.
Редукторний привід
Шнуровий привід
Пружинно-інерційний механізм
Настінний перемикач
Пульт керування
Мультиканальне управління рольставнями.