top of page

Ролетні грати

Ролетні грати
Ролетні грати

Вітрина найпотужніший маркетинговий інструмент і займає до 100% усієї реклами. Ефективна вітрина потребує тимчасових, матеріальних, людських ресурсів. Гратчасті рольставні - це рекламний хід у захисті вітрини. Завдяки профілю з наскрізними отворами ви пролонгуєте рекламний ефект вітрини на неробочий час.

Ролетні грати
Ролетні грати

Гратчасті ламелі сертифіковані на класи стійкості до злому P3 та P4 відповідно до ГОСТ 52502-2005, ГОСТ Р 52503-2005 та використовуються як невеликими магазинами, так і великими бутиками.

Ролетні грати
Ролетні грати

Ролетні грати серії AEG84 та з використанням посилюючого профілю можуть закривати прорізи до 7 м завширшки та площею 21 м². Серія AEG56 профілів без посилення закриває шириною 3м. Усі перфоровані профілі виготовлені методом екструзії – вичавлювання гарячого металу. Завдяки цьому стінки виробу більш товсті, щільні та міцні порівняно з класичним ролетним профілем роликової прокатки.

Ролетні грати
Ролетні грати

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ Ролетних грат

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Системи управління ролетними ґратами
Система управління та фіксування ролетних решіток, як і рольставни, залежить від потреб об'єкта.

Для великого полотна або кількох ролетних ґрат на вікнах зручніше використовувати автоматичний привід.

Ролетні грати
Ролетні грати

Автоматизація може бути індивідуальною, коли для кожного виробу свій пульт або вимикач, або груповий, коли рольставні рухаються разом. При автоматичному керуванні на вал встановлюються ригелі – пристрої, які не дозволяють несанкціоновано підняти полотно знизу.

Ролетні грати
Ролетні грати

Для невеликих ґрат можна використовувати простий у використанні і недорогий пружинно-інерційний механізм у поєднанні з ригельним замком внизу. У цьому випадку рольставні відкриватимуться за рахунок впливу пружини на полотно, і закриватимуться за ручки.

Ролетні грати
Ролетні грати

Галерея робіт

bottom of page