top of page

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі
Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі - проста та більш функіональна заміна шторам. Вони складаються з вертикальних пластикових, металевих або тканинних ламелей, які можуть бути повернуті на 180 градусів для регулювання кількості світла, що проникає через вікно. Вертикальні жалюзі кріпляться до стелі або до верхньої частини віконної рами, і вони можуть бути виготовлені на замовлення, щоб точно підійти до розмірів вікна. Ламелі вертикальних жалюзів зазвичай рухаються вліво або вправо за допомогою ланцюжка, шнура або механізму підйому.

Вертикальні жалюзі
Вертикальні жалюзі

Одна з основних переваг вертикальних жалюзів - це їхній високий рівень контролю освітлення. Ви можете повертати ламелі, щоб забезпечити потрібну кількість природного світла в приміщенні, а також зменшити блиск на телевізорі або комп'ютерному екрані. Крім того, вертикальні жалюзі дозволяють регулювати приватність, дозволяючи забезпечити видимість або затемнення в приміщенні, в залежності від положення ламелей.

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі дозволяють здійснювати регулювання потоку освітлення, захиститися від гарячих сонячних променів, що стрімко проникають у наше приміщення, а також зробити вікна більш привабливими та сучасними. 

Висока якість матеріалу – тканина напівпрозора та непрозора, пластик, алюміній.

Вертикальні жалюзі
images (3).jpg

Плавне регулювання рівня освітленості приміщення.Антистатичні властивості. Тканина ламелей просочена спеціальним складом. Не схильна до деформації і вицвітання, а виріб мають необхідну жорсткість.Підходять для закриття великих площ скління та можуть нести функцію інтер'єрних перегородок.При нанесенні зображення або логотипу вони набувають рекламної функції. Простота управління та надійність механізму.Багато кольорів та фактур. Жалюзі із оригінальним малюнком. Невисока ціна. Не пропускають УФ.Підходять для дому та офісу.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ Вертикальних жалюзі

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Красиво та стильно оформити вікна дуже не просто, це відомо всім, хто хоч раз брав участь у ремонті квартири, переїжджав на нове місце проживання, оформляв офіс. Вертикальні жалюзі допоможуть створити гармонійний загальний вигляд кімнати або кухні, органічно вписатися в стиль і колірне рішення інтер'єру, надати йому необхідної строгості або м'якості, забезпечивши при цьому максимальний захист від сонця та пилу. 

изображение_2023-05-22_170501071.png

Вертикальні жалюзі можуть бути встановлені в різних типах приміщень, включаючи офіси, житлові будинки, готелі, лікарні та інші. Вони доступні в різних кольорах і дизайнах, що дозволяє підібрати варіант, який відповідає вашому інтер'єру.

изображение_2023-05-22_175715450.png

інструкції з експлуатації вертикальних жалюзі прості. Ламелі можуть бути відкриті на 180 градусів, щільно закриті або зафіксовані під будь-яким кутом, щоб м'яко розсіювати світло. Привести їх у те чи інше положення, відкрити, закрити, повернути можна за допомогою ланцюга управління (плавно опустити вниз одну з сторін). Розсувати жалюзі можна лише тоді, коли ламелі розгорнуті перпендикулярно до вікна, тобто утворюють щільне полотно. Одночасне використання ланцюга та шнура керування не рекомендується. 

Галерея робіт

bottom of page