top of page

Замовити рулонні штори (тканинні ролети)

рулонні штори в квартиру
купити рулонні штори в квартиру

Яким кольором краще обрати рулонні штори? 

Щоб візуально збільшити кімнату, використовуйте світлі та теплі відтінки, прозорі тканини. Темні тони зменшують приміщення. Нейтральні відтінки (бежевий, кремовий, пісочний) підходять завжди і виручать у ситуації, коли ви вагаєтесь з вибором.

Простота конструкцій, легкий монтаж, різноманітність систем та цінова доступність роблять ці системи найпопулярнішими. Це може бути мініатюрна система на маленькі стулки вікна або велика ролета-екран. Щільний монтаж без свердління або верхня планка, що несе. Завдяки широкому асортименту моделей та великій колекції тканин можна створити стильний варіант оформлення будь-якого вікна.

Рулонні штори є гладкою тканиною, яка легко згортається в рулон за допомогою спеціального механізму. Так само касетна система легко розгортає полотно. Тканинні рулонні жалюзі прикрашають вікна, не пропускають сонячні промені, прості у монтажі на віконну раму, тому досить потрібні у будинках, квартирах чи офісах. Велика різноманітність кольорів дозволяє добре поєднувати їх з портьєрами, гардинами та елементами декору. Крім того, вони чудові і як самостійне віконне оздоблення.

Компактні системи з коробом та напрямними лаконічно виглядають на поверхні вікна, створюючи з ним єдине ціле. Великий вибір геометрії коробів, їх розмірів та вибір напрямних дозволяє закривати вікна з будь-якою формою та глибиною штапиків, а також завішувати отвори.

У нас можна замовити таку продукцію

Клікніть на фото, або назву та ознайомтеся детальніше з видом послуг, робіт, що Вас цікавлять.

изображение_2023-08-28_132234511_edited.
ролети день-ніч
рулонні штори в квартиру
рулонні штори в офіс

Розрахувати вартість
За вашими розмірами

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.

Недорогі вироби або дорожче можуть бути виготовлені з віскози, поліестеру та інших тканин з добавками бавовни та льону, відрізнятися складом та ступенем пропускання світла, але всі вони мають тривалий термін експлуатації, оброблені антибактеріальними та пиловідштовхуючими засобами, не електризуються та не вигоряють.

купити рулонні штори
рулонні штори на кухню

Поєднання натуральних та класичних тканин не створює складнощів у догляді. А в процесі прибирання їх можна просто витерти м'якою серветкою, використовуючи засіб для чищення меблів.

bottom of page