top of page

Купити жалюзі на вікна

Жалюзі на вікна
горизонтальні жалюзі

Жалюзі на вікна можуть бути альтернативою шторам. Для регуляції освітленості у приміщенні – підходять і жалюзі та штори та вибір лише в особистих уподобаннях. Жалюзі технологічніші. У спекотний літній день можна серйозно знизити навантаження на систему кондиціонування повітря.

Горизонтальні жалюзі в квартиру
жалюзі на вікна

Види жалюзі

Бувають горизонтальними та вертикальними, залежно від розташування ламелей – смужок, якими здійснюється регулювання потоку сонячного світла. Керується механізм ниткою – згортання та тростиною – поворот навколо осі. Матеріалом для горизонтальних ламелей служить пластик або алюміній, для вертикальних – пластик або тканина. Дерево, найчастіше бамбук, теж використовується. Ширина смужок може бути різною, від 16 мм та більше.

Горизонтальні жалюзі
жалюзи в квартиру

Традиційно пластикові ламелі зазвичай мають білий чи сірий кольори, але палітра у хорошому інтернет-магазині жалюзі ними далеко не обмежується. Тканина, що йде на виробництво, різноманітна за текстурою та плетінням. Для захисту її обробляють спеціальними складами-антистатиками, які надають властивості відштовхування пилу.

Пластикові та тканинні смужки можуть бути повністю непрозорими або мати певну світлопропускну здатність у закритому стані.

У нас можна замовити таку продукцію

Клікніть на фото, або назву та ознайомтеся детальніше з видом послуг, робіт, що Вас цікавлять.

вертикальні жалюзі
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
дерев'яні жалюзі
горизонтальні жалюзі
бамбукові жалюзі

Вартість жалюзі обох видів приблизно однакова, якщо, звісно, порівнювати бренди однієї вагової категорії. До плюсів горизонтальних відноситься компактність: при монтажі між рамами вікна підвіконня залишається вільним, хоча багато хто віддає перевагу кріпленню у віконному отворі. Вертикальні легше повністю зрушити: убік, а не вгору. Це позитивно впливає на термін служби механізму відкриття-закриття. Вертикальні жалюзі варіативніші і дають простір для дизайнерських пошуків.

жалюзі в квартиру
горизонтальні жалюзі

Які краще жалюзі купити – однозначної відповіді немає, плюси та мінуси, як бачите, є в кожному варіанті. На якості краще не економити. Дешевий пластик може з часом пожовтіти під впливом ультрафіолету. Краще придбати жалюзі, ціна яких вища, але якість матеріалу не залишає сумнівів.

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ 

За вашими розмірами

изображение_2023-07-10_143235471.png
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
изображение_2023-08-28_132234511_edited.
bottom of page